Të gjitha kategoritë
EN

Lajme

home>Rreth nesh>Lajme

Nanoradar dhe Infineon bëhen partnerë strategjikë

Koha: 2015-09-10 Goditjet: 82

Një grup prej 10 personash nga RF dhe divizioni mmw i Infineon vizituan Hunan Nanoradar Science and Technology Co., Ltd më 8, Shtator 2015. Ne patëm një komunikim për progreset e projekteve dhe informacionin e tregut dhe arritëm një partneritet strategjik.

Infineon prezantoi produktet e saj kryesore dhe situatën e tregut dhe gjithashtu demonstroi teknologjinë e lidhur. Nanoradar gjithashtu ndau progresin e saj në sensorin mmw, radarin e sigurisë, radarin automobilistik, trafikun inteligjent, ndriçimin inteligjent, sensorët IoT dhe aplikacione të tjera, dhe u tregoi pjesëmarrësve rreth linjave gjysmë-automatike të prodhimit dhe laboratorëve të testimit për produktet 24GHz.


PREV: Zgjidhja 77GHz MMW Radar "1 + N" Ndihmon për të Luftuar Virusin e Corona në Automjetet e Spektrimit të Pafunduar dhe Robotikën e Shpërndarjes Logjistike

NEXT: Klientë nga Grupi Motor Dongfeng vizituan Nanoradar