сите категории
EN

Вести

Дома>За нас>Вести

Прво погледнете ги новите производи! Нанорадар ќе биде изложен на IFSEC безбедносната изложба во Велика Британија

Време: 2023-05-15 Посети: 28

f9033d512dcb3077f89bc408827bb2cf


Информации за изложбата


Датум: 16-18 мај, 2023 година

Адреса: Royal Victoria Dock, 1 Western Gateway, Royal Docks, London E16 1XL

Број на штанд: IF3820


Избор на безбедносен радар на Нанорадар

301cc1a80cbdb94908fdd93931310521
ПРЕВ: Никој

СЛЕДНО: 20220520-Иднината дојде: радарот со милиметарски бран помага 5G + обука за паметно возење